VälkLamp kutsub noori osalema projekti “Elu ja hetked läbi foto”

Alates märtsist käivitus Aravete noortekeskuses projekt “Elu ja hetked läbi foto”, mis puhub ühtlasi uued tuuled sisse ka meie VälkLamp fotostuudio tegemistele.

Projekti eesmärk on läbi temaatiliste ja mobiilsete fotopäevade õpetada noortele nägema elu ja hetki läbi fotosilma. Eesmärk on kaasata tegevusse nii uut sihtrühma kui ka nn fotovilistlasi ning kohalikke harrastajaid, kes oma kogemusi nõus noorte jagama. Fotopäevadel osaledes saavad noored palju erinevaid kogemusi läbi mitmekülgsete tegevuste, olukordade ja kohtade.

Hei noor! Kui Sind huvitab pildistamine, poseerimine, piltide lavastamine, valguse mäng, pildistamine üritustel ja looduses, järeltöötlus jms, siis on see just Sinule!

Osad fotopäevad toimuvad noortekeskuse stuudios, ülejäänud hakkavad toimuma valla erinevates paikades. Täpsed ajad ja kohad ehk info fotopäevade kohta hakkab ilmuma Facebookis, VälkLamp kodulehel www.foto.ambla.ee, stendidel ja noortelt-noortele.

Projekti “Elu ja hetked läbi foto” rahastab Eesti Noorsootöö Keskus 1438 euroga läbi 2017. aasta (ANK) avatud noortekeskuste projektikonkursi.

Lisainfo juhendaja Helena Ranna 51 977 933, Annika 58 005 285.

 

Esimene FOTOPÄEV toimus 29.märtsil Aravete noortekeskuses/ kultuurimajas.

 

 

Annika Rohi, projektijuht

Postitas 18. august kell 12:56 teemal Fotoring.
© 2019 Aravete Noortekeskus AM